Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

„Мажи во црвени чевли“ против насилството врз жените

Во италијанскиот град Бјела вчера се одржа протест под мотото „Мажи во црвени чевли“ против насилството врз жените

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close