СветСвет.Портал

Маж се качи на кулата на Трамп и побара да разговара со него (видео)

Маж на возраст од околу 20 години и наводно член на движењето „Црните животи се важни“ се искачил на кулата на Трамп во Чикаго вчера околу 17,30 часот и висел на јаже со часови додека полицијата се обидувала да го убеди да слезе, пренесува Њујорк пост.

Back to top button
Close
Close