0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштествоХроникаХроника.Портал

Маж почина во скопски Аеродром

Машко лице утринава починало во скопски Аеродром на улицата „Методија Шаторов-Шарло“. Од Министерството за внатрешни работи потврдуваат дека кај нив случајот е пријавен во 07:15 часот и оти нивни екипи се излезени на терен.

Скопје, 2 март 2020 (МИА) – Машко лице утринава починало во скопски Аеродром на улицата „Методија Шаторов-Шарло“.

Од Министерството за внатрешни работи потврдуваат дека кај нив случајот е пријавен во 07:15 часот и оти нивни екипи се излезени на терен.

Дел од медиумите јавија дека 30-годишно момче се самоубило скокајќи од 12 кат на зграда. бак/ац/

 

Back to top button
Close
Close