0_Македонија.ПорталМКДХроникаХроника.Портал

Маж од Шуто Оризари противправно ја држел сопругата дома, пријавил нивниот син

Полициски службеници од ПО Шуто Оризари и Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје во текот на денот го привеле лицето О.М (44), поради противправно држење на својата сопруга М.М во нивниот дом, информираат од МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close