0_МИА Истражува.ПорталДописници СветЕвропаРепортажа

Масовен пропалестински протест во Брисел, се бараат санкции против Израел

И покрај постојаниот дожд овој викенд во Брисел, небото се отвори два часа за време на протестот на илјадници граѓани на европската престолнина во име на правата на Палестинците, јави дописничката на МИА од Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close