0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Maskat mbrojtëse nuk janë të rrezikshme për fëmijët, bëhet fjalë për rekomandim tërësisht të sigurt, thotë Filipçe

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe thotë se mbajtja e maskave nga tetë orë  në shkollë nuk paraqet kurrfarë rreziku për fëmijët,  dhe se kjo është mënyra e vetme të parandalohet  transmisioni i virusit.

Back to top button
Close
Close