0_Maqedoni.PortalShoqëri

Masa kufizuese edhe në shtatë ditët e ardhshme, rekomandoi Komisioni për Sëmundje Infektive

dalesa dhe regjimi i veçantë i lëvizjes së qytetarëve në periudhën kohore nga ora 20 deri në orën 5 ditën e ardhshme, që u vendos më 6 prill përfundon nesër.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close