0_Магазин.ПорталСцена

Мартин Скорсезе снима нов филм

Претходно се очекуваше дека главната улога во филмот ќе ја има оскаровецот Леонардо ди Каприо, но, последните податоци говорат дека тој нема да глуми и е заменет со Џеси Племонс, познат по сериите „На лош пат“ (Breaking Bad) и „Фарго“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close