Политички партии

Маркоска: ВМРО-ДПМНЕ е против нов Клинички центар, деструкциите на Мицкоски одново ќе бидат поразени

ВМРО-ДПМНЕ застана против изградба на нов функционален Клинички центар во Скопје, на предвидена локација во Ѓорче Петров.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close