Политички партии

Маркоска: Продолжува поддршката за сите граѓани, со петтиот пакет помош за регистрираните занаетчии и самостојните вршители на дејност

Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев останува посветена во градење на силна, стабилна и развојна македонска економија кој носи шанса за сите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close