0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikëShoqëri

Mariçiq: Të gjithë të kemi besim në regjistrimin, të ndërpritet politizimi dhe kontestimi

Me regjistrimin e të burgosurve dhe persona të paraburgosur në Institucionin ndëshkues përmirësues K’shanje në Kumanovë sot zyrtarisht është shënuar fillimi i procesit të zbatimit të regjistrimit të popullsisë dhe amvisërive. Tani për tani vlerësimi i institucioneve kompetente është se gjithçka zhvillohet sipas rregullave dhe protokolleve të nënshkruara nga institucionet kompetente.

Back to top button
Close
Close