0_Maqedoni.Portal0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Mariçiq: Reformat gjyqësore janë me prioritet më të madh

Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq u drejtua Kongresit të 14-të të Kombeve të Bashkuara për parandalimin e krimit dhe drejtësinë penale, që po mbahet në Kjoto, Japoni.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close