0_Maqedoni.PortalPolitikë

Mariçiq: Qëndroj plotësisht pas Zaevit, i cili tregoi qartë se nuk ka negociata për identitetin tonë

Pa dyshim që qëndroj pas kryeministrit Zoran Zaev dhe synimeve të tij të sinqerta në hapjen e rrugës për fillimin e negociatave, tha ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close