0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Mariçiq: Qëndrimet e Zaevit janë gjithashtu qëndrime partiake

Ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq, shkroi në profilin e tij në Fejsbuk se qëndrimet e shprehura nga kryetari i partisë dhe kryeministri Zoran Zaev janë qëndrime të LSDM-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close