0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderMKD-ALPolitikë

Mariçiq: Nevojitet digjitalizim i të gjitha niveleve në gjyqësor

- Pandemia botërore e Kovid-19 në mënyrë shtesë e rriti nevojën e digjitalizimit të gjyqësorit, theksoi sot ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq duke marrë pjesë në konferencën rajonale "Gjykimi onllajn gjatë pandemisë: Legjislacion, pengesa dhe sfida".

Back to top button
Close
Close