0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës, kështu ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq e vlerësoi aktvendimin e sotëm për rastin "Target-Fortesa".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close