0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Маричиќ: Згрозен сум од обидот преку опасни лаги да се наруши мојот и угледот на фамилијата

Згрозен сум од обидот преку тенденциозни и опасни лаги да се наруши мојот и угледот на мојата фамилија, напиша денеска министерот за правда Бојан Маричиќ на Фејсбук, откако дел од медиумите објавија вести со наслов „Таткото на Бојан Маричиќ сликан гордо со статуата на Хитлер и книгата Мојата борба“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close