Makedonija.SlajderПолитикаПолитички партии

Маричиќ: Ваков СДСМ ќе донесе позитивно промени во политиката и начинот на којшто таа се спроведува

Продолжуваме здружени во нови победи! Ваков СДСМ ќе донесе позитивно промени во политиката и начинот на којшто таа се спроведува, напиша на Фејсбук министерот за правда Бојан Маричиќ, изразувајќи благодарност на сопартијците кои му дадоа доверба и повторно го избраа за секретар за меѓународна соработка на партијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close