0_Македонија.ПорталПолитика

Маричиќ на онлајн регионална конференција: Граѓанските организации треба да бидат вклучени во преговорите со ЕУ

Министерот за правда Бојан Маричиќ денеска се обрати на онлајн регионална конференција насловена како „Време на предизвици – кохезија на Берлинскиот процес и европските интеграции на Западен Балкан“.

Back to top button
Close
Close