0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Маричиќ: Добрата регионална соработка е понекогаш клучна за успешна борба против организираниот криминал

Министерот за правда Бојан Маричиќ кој е во работна посета на Република Хрватска, денеска ја посети Канцеларија за сузбивање корупција и организиран криминал (УСКОК).

Back to top button
Close
Close