0_Магазин.ПорталСцена

Марија Бакалова добивала панични напади пред снимањето на секоја сцена од филмот „Борат 2“

Бугарската глумица се појави заедно со Саша Барон Коен во продолжението на комедијата, како Тутар Сагдиева - ќерка на алтер-егото на Саша, Борат, и се сеќава како „полудела од страв“ додека се претставувала како новинарка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close