0_Sport,PortalHendbollSport.Slajder

Maqedonia me fitore bindëse kundër Japonisë në ndeshjen e parë në KB në hendboll

Reprezentacioni i Maqedonisë në hendboll shënoi fitore kundër Japonisë me rezultatin 38:29 (18:13) në ndeshjen e parë të grupit "B" në Kampionatin botëror, që luhet në Gjermani dhe Danimarkë.

Back to top button
Close
Close