0_Sport,Portal0_Web_Ballina - SllajderFutbollSport.Slajder

Maqedonia e Veriut siguron finalen e plej-ofit të Ligës së kombeve

Përfaqësuesja e Maqedonisë ka mposhtur kombëtaren e Kosovës me rezultat 2:1 (2:1) dhe është plasuar në finalen e plej- ofit të Ligës së kombeve dhe do të luftojë për plasman në Kampionatin evropian në vitin 2021.

Back to top button
Close
Close