0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë BotëPolitikë

Maqedonia e Veriut nuk ka marrë afat për vaksinat nga Komisioni Evropian

Zëvendëskryeministri Nikolla Dimitrov dhe ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në Bruksel sot u takuan me Komisarin Evropian për Menaxhim me Kriza, Janez Lenarçiç, por nuk kanë marrë afat konkret kur Maqedonia e Veriut mund të presë vaksina nga BE-ja, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close