0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria nuk morën pëlqimin, BE-ja shpreson në negociata sa më shpejtë

Edhe krahas toneve inkurajuese dhe tentimeve të bindet Bullgaria ta heq veton joparimore për Maqedoninë e Veriut, Shkupi dhe Tirana përsëri mbeten para dyerve të BE-së dhe pa mundësinë të fillojnë negociatat për të cilat i kanë plotësuar të gjitha kushtet, njofton korrespondentja e MIA-s në Bruksel.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close