0_Sport,Portal0_Web_AktualeHendbollSport.Slajder

Maqedonia e mposhti Bahreinin për fitoren e dytë në Kampionatin Botëror në hendboll

Reprezentacioni i Maqedonisë në hendboll e shënoi fitoren e dytë në Kampionatin Botëror dhe e arsyetoi rolin favorizues kundër autsajderit në grupin "B" - Bahreinit.

Back to top button
Close
Close