0_Web_Насловна-слајдерОпштество

Мапа на активни и локализирани пожари во земјава

Мапа на активни и локализирани пожари според податоци од Центарот за управување со кризи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close