0_Магазин.ПорталДизајн

„Манго“ лансира колекција долна облека за жени со рак на дојка

Важноста на редовните прегледи на дојките со цел превенција и рано откривање на рак на дојка е сѐ почеста тема во разни кампањи на Интернет, па не е изненадување што Манго реши да го поддржи ова движење со вистинска облека што ќе ги задоволи потребите на жените.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close