0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Mançester Siti ka përgatitur plan dhjetëvjeçar për Mesin, pas fundit të karrierës së tij ata duan ta bëjnë ambasador të klubit

Mançester Siti po punon në nënshkrimin e sulmuesit të Barcelonës, Lionel Mesi. Sipas "Tajms", klubi anglez ka plan 10 vjeçar për argjentinasin. Do t'i ofrohet të luajë për Mançester Sitin dhe më pas të luajë për njërën nga nëntë klubet të cilat e përbëjnë Siti grupin e futbollit. Këtu mes tjerash kanë hyrë edhe Nju-Jork (SHBA), Jokohama (Japoni), Melburn (Australi).

Back to top button
Close
Close