0_Sport,PortalFutbollRezultatetSport.Slajder

Mançester Siti finalist i parë në Ligën e kampionëve

Mançester Siti me rezultatin 2:0 e fitoi mbrëmë PSZH-në dhe me rezultat të përgjithshëm 4:1 e eliminoi kampionin francez në rrugën drejt finales së parë në Ligën e kampionëve.

Back to top button
Close
Close