0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Mançester Junajted i ofroi Kavanit kontratë prej 250 mijë funtave në javë

Mançester Junajted ka për qëllim ta mbajë sulmuesin Edinson Kavani në radhët e tij e dhe pas skadimit të kontratës aktuale.

Back to top button
Close
Close