Дописници СветПолитика

Манастирлиу во разговор со Филипче понудила помош во справувањето со трагедијата во Тетово

Албанската министерка за здравство Огерта Манастирлиу понуди помош во справувањето со трагедијата што се случи во Модуларната болница во Тетово.

Back to top button
Close
Close