BallkanBallkan.Portal

Manastirliu me apel të fuqishëm: Patriot është ai që në këto kohë qëndron në shtëpi

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, tha se masat e vendosura kanë efekt vetëm nëse gjithësecili merr përgjegjësitë e veta në parandalimin e këtij virusi. Manastirliu ka bërë apel për respektimin rigoroz të rregullave të vendosura gjatë festave të nëntorit, duke u shprehur se patriot është kush qëndron në shtëpi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close