0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаСпорт

Малон и Брукс тренери на месецот во НБА-лигата

Стратезите на кошаркарите на Денвер и на Вашингтон, Мајк Малон и Скот Брукс, се прогласени за тренери во месец април во Западната и Источната конференција, соопшти денеска НБА-лигата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close