0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBallkanBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Mali: Beogradi, Shkupi dhe Tirana më 10 nëntor do të nënshkruajnë Marrëveshje për thjeshtësim të procedurave doganore

- Presidenti serb Aleksandër Vuçiq pas mbajtjes së video konferencës së sotme të kryeministrave të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, Zoran Zaev dhe Edi Rama deklaroi se është arritur marrëveshje për tri pika - leje të punës, ndihmë të përbashkët në raste të fatkeqësive elementare dhe punë më të shpejtë doganore.

Back to top button
Close
Close