СветСвет.Портал

Мал авион се урна во езеро во САД, нема преживеани

Седум лица, кои се наоѓале во мал авион, загинаа откако леталото се урна во езеро во американската сојузна држава Тенеси, а властите денеска соопштија дека нема преживеани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close