Фудбал

Максимов потпиша тригодишен договор со Работнички

Работнички потпиша професионален договор со младиот и талентиран фудбалер Методи Максимов. Тој стави потпис за тригодишна соработка со нашиот клуб, објавија „романтичарите“ на клупскиот сајт.

Back to top button
Close
Close