Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Макрон: Тоа штои се случи во Вашингтон дегинитивно не е американски

Тоа што се случи во Вашингтон  секако не е американски, изјави францускиот претседател Емануел Макрон од Елисејската палата на француски и на англиски јазик, јави дописникот на МИА

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close