EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Makron: SHBA-ja të mundësojë eksport të lire të vaksinave

Presidenti francez Emanuel Makron sot i bëri thirrje administratës së presidentit amerikan Xho Bajden të heqë dorë nga kufizimet për eksportin e vaksinave kundër Kovid-19 dhe përbërësve të tij.

Back to top button
Close
Close