ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Макрон нема веќе симптоми,може да излезе од карантин

Францускиот претседател Емануел Макрон веќе не покажува симптоми на Ковид-19, соопшти денеска Елисејската палата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close