EvropëEvropë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Makron i shokuar nga dhuna në videon ku policët rrahin producentin

Disa ministra francezë pretendojnë se incizimin me rrahjen e producentit muzikor nga tre nëpunës policor është skandaloze dhe se kjo lloj sjellje është një "problem për republikën", së pari pa e akuzuar dhe turpin ta hedhin mbi tërë policinë, njoftoi korrespondenti i MIA-s.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close