Останато

Макпетрол со деветмина на турнирот во Салцбург

Каратистите од клубот Макпетрол денеска заминуваат за Салцбург, Австрија на третиот по ред овогодишен турнир од најпрестижните натпревари во карате спортот А серијата.

Back to top button
Close
Close