0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакометСпорт

Македонските ракометари против Данска, Словенија и Црна Гора на ЕП

Актуелниот светски првак Данска и репрезентациите на Словенија и на Црна Гора ќе бидат противници на македонските ракометари во групната фаза на Европското првенство што во јануари идната година ќе се одржи во Унгарија и Словачка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close