0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Македонските одбојкари по втор пат поразени од Бугарија

Македонската одбојкарска репрезентација со два порази од Бугарија го заокружи настапот на 44. издание на меморијалниот турнир „Бранко Хаџииљоски – Чајка“, во рамки на подготовките за јануарските квалификациите за пласман на Евроското превенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close