0_Спорт.ПорталКошарка

Македонските кошаркарки ги почнаа подготовките за евроквалификациите

Македонската женска кошаркарска репрезентација предводена од новиот селектор Владимир Ѓоровиќ денес ги почна подготовките за следниот квалификациски циклус.

Back to top button
Close
Close