0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Македонските фудбалски надежи поразени од Бугарија во „малото финале“ на турнирот „Миљан Миљаниќ“

Македонската фудбалска кадетска репрезентација загуби попладнево од Бугарија со 3:1 (1:0) во натпревар за третото место на меѓународниот пријателски турнир „Миљан Миљаниќ“ во Србија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close