0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Македонските фудбалери му посакаа брзо закрепнување на Ериксен

Македонските фудбалски репрезентативци денеска преку капитенот Горан Пандев му посакаа брзо закрепнување на данскиот фудбалер Кристијан Ериксен, кој во сабота колабираше на теренот за време на натпреварот од ЕУРО2020 против Финска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close