0_Македонија.ПорталОпштествоОригинални текстови

Македонскиот полициски синдикат го честита Денот на полицијата 7 Мај

Почитувани колеги, години наназат покажавме дека сме на висина на задачата, покажавме и докажавме дека постои и волја и знаење и капацитет како да се справиме со најтешките ситуации.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close