Политички партии

Македонски концепт: Објавен попис на население во САД на кој се изјаснуваат Македонци со македонски мајчин јазик

Македонците и македонскиот јазик во земјата на слободата, каде нема пропаганди и асимилации.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close