0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Македонската туристичка берза за дојдовен туризам годинава на интернет платформа

Петтата по ред македонската берза за дојдовен туризам годинава поради здравствената криза предизвикана од КОВИД-19 ќе се оддржи на интернет платформата mtb.org.mk, на 25-ти и 26 февруари, информираат од Националната асоцијација за дојдовен туризам на Македонија, кои се воедно и организатори на берзата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close